زندگی در اوج

تیم ما:

درباره زندگی در اوج:

مجموعه زندگی در اوج از سال 1394 توسط پارسا سعیدی (مدرس اینترنت مارکتینگ و متخصص راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای آنلاین) کلید خورد. این مجموعه رسما از اواسط 94 و با تمرکز بر روی آموزش راه‌اندازی کسب‌و‌کار آنلاین کار خود را شروع کرد و با ارائه محتواهای عالی و کاربردی توانست ظرف مدتی کمی، دانشجویان زیادی را جذب و آموزش دهد. به لطف خدا زندگی در اوج توانست در همین مدت کم، جایگاه خوبی در بین وب‌سایت‌ها پیدا کند و چراغ راهی برای جوانان و کارآفرینان باشد.

یکی از بزرگ‌ترین اهداف زندگی در اوج، خلق کارآفرینان موفق است…!

در هر اقتصادی، چرخش مالی یک کشور تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت زندگی مردم آن کشور دارد. کارآفرینان یکی از قدرتمندترین مهره های گردش این چرخه اقتصادی هستند. به زبان ساده در هر کشوری، در هر شرایطی به همت کارآفرینان میتوان یک اقتصاد شکست خورده را تبدیل به یک اقتصاد ابرقدرت کرد (برای نمونه ژاپن!)

یکی از وظایف مهم این وب‌سایت، هدایت جوانان کشور به سمت کارآفرینی و انگیزه دادن به آنها برای رشد و پیمودن مسیر خودشکوفایی است.

چشم‌انداز ما:

امیدواریم سهم کوچکی در موفقیت عظیمِ شما جوانان عزیز داشته باشیم و شما هم سهمی در موفقیت و سربلندی کشورمان داشته باشید. ما فقط به کمک همدیگر میتوانیم تغییرات بزرگی ایجاد کنیم؛ در ضمن…

شما اجازه ندارید رویاهایی که در سر دارید را فراموش کنید
اگر رویایی دارید، یعنی توان بدست آوردن آنها هم به شما داده شده
ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم آنها را بدست آورید

آدرس مجموعه زندگی در اوج: اصفهان- ابتدای اتوبان ذوب‌آهن- شهرابریشم- کوچه شهید فکاری- ساختمان اوج- طبقه سوم

ارتباط با ما: 03137444327 – 03137444293 – 03137444686

موبایل: 09213818348

شماره تلگرامی: 09215318157

ایمیل: zendegidaroj@gmail.com